top of page

Misyonumuz Bir Bütünün Parçası Olmak

Birçok yerli orta ölçekli güzide teknoloji şirketlerimiz web sitesi hizmetlerinde yazılım paketleri ve özel tasarım adı altında grafik içerikleri satmaya çalışıyorlar. Fakat yazılımsal olarak gelmek istedikleri noktalar uluslararası rakipleri tarafından gelinmiş ve ekonomik olarak çok daha uygun seviyelere indirilmiş durumda.


Kişisel olarak dijital medya çözümleri sunarken birçok firmayla çözüm ortağı olarak çalışmış olduğumdan tecrübelerime dayanarak bu konudaki sektörel eksiklikleri bir nebze fark ettiğimi söyleyebilirim. Halihazırda zaten sunulmuş hizmetleri daha az donanımlı halleriyle fahiş fiyatlara tüketicilere satarak jargon kullanımı ve pazarlama manipülasyonlarıyla onları ikna etmek teknoloji alanında bu işletmelere ekonomik gelirden ve standart bir hizmetten başka bir şey sağlamadığı gibi bu işletmelerden destek alan küçük ölçekli işletmelerimizi ise çoğu zaman mağdur etmektedir.


İş fikri açısından tartışılmaz bir değer olan inovasyon ancak ve ancak iş ahlakıyla birleştiğinde çözüm ortakları arasındaki bağ ve başarı kaçınılmaz olacaktır. Bu ise kanaatimce temelde müşteri odaklı yaklaşımla mümkündür. Müşteri odaklı yaklaşım konusu ise iletişimin en temel kaynağı olan anlamak ve anlaşılabilir olmaktan geçiyor. Bu konuya eleştirel pencereden baktığım zaman detayların önemini fark ediyorum. Detaylar ise iş ciddiyetini doğuruyor. Ciddiyetle birlikte çalıştığımız müşterilerimize ve ekip arkadaşlarımıza karşı sorumluluklarımızı kavrayarak, özenle gerçekleştirdiğimiz işlerin marka imajı olarak bizlere geri döndüğüne her gün şahit oluyoruz.


İşletmemiz bu perspektifte web sitesi metinlerini ödüllü yazarlara hazırlatıp görsel içerikleri sanatsal ve projelere uygun olarak özel tasarlayıp yazılımda uluslararası firmaların başarılarından korkusuzca yararlandığından şunu içtenlikle diyebiliyorum ki: "Profesyonel dijital çözüm ortakları fark yaratır.''


Hayri Can, Ajans Sahibi

41 görüntüleme0 yorum

Son Paylaşımlar

Hepsini Gör
bottom of page